Соціальна підтримка для незахищених верств

Дата: 22.04.2024 11:31

Коростенський міський центр соціальних служб різносторонньо  надає свою підтримку та допомогу населенню. В часи війни, вона відчувається максимально. Адже напруженість, що існує в суспільстві, збільшення кількості громадян, які соціально незахищені призводять до постійної потреби кваліфікованої спільної роботи організацій громади.

19.04.2024 року керівником Коростенського РВ №1 Ярославою Омельчук та психологом відділу Андрієм Шевчуком було спільно з мобільними бригадами соціально-психологічної допомоги м.Коростень та Коростенського району та працівниками центру соціальних служб проведено робочу нараду по обговоренню спільних дій, щодо профілактики та запобігання насильства. Особлива увага була приділена проблемі насильства в сімї, шляхам її подолання та дієвим методам впливу на кривдників. Також не залишилася поза увагою тема дітей в умовах війни. Під час наради було окреслено на майбутнє проведення спільних заходів з підобліковими відділу пробації, що потребують підтримки.

Працівники центру соціальних служб для засуджених Коростенського РВ №1 надали інформаційні буклети з метою ознайомлення їх з довідковими знаннями, що можуть бути корисними при складних життєвих ситуаціях.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області