Надання компенсації роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю

Дата: 25.04.2024 15:54

Міністерство економіки України просить сприяння у проведенні інформаційної компанії щодо реалізації програми з надання компенсації роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю, яку реалізує Міністерство економіки України та Державна служба зайнятості згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 № 893.

Метою програми є збільшення кількості інклюзивних робочих місць та сприяння розвитку підприємств, що беруть на роботу осіб з інвалідністю, руйнація стереотипів, пов’язаних із труднощами забезпечення робочого простору при працевлаштуванні фахівця з інвалідністю. Метою інформаційної компанії є збільшення рівня обізнаності серед фахівців з інвалідністю та роботодавців регіону про можливості програми компенсації за облаштування робочих місць.

Просимо долучитися до інформаційної компанії проєкту: https://cutt.ly/Gw5dTzrQ