Міжнародний день сім'ї

Дата: 15.05.2024 09:14

Сім'я - це найдорожчий і цінний скарб. Тому в день сім'ї бажаємо, щоб вона була тихою і затишною гаванню.

Сім'я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій. Моральні якості закладаються саме в сім'ї, а з сім'ї передається в родину.
У ній дитині з народження прищеплюються відповідальність, порядність і любов до Батьківщини. У складні часи агресії проти України ми всі також маємо бути як одна велика, дружня, надійна родина, захищати рідних, оселю та свій край від посягань. У нашій боротьбі за мир перемога обов’язково буде за нами, адже за нами правда.

Нехай наші Захисники повернуться до своїх сімей живими та неушкодженими, а молитва матері та батька збереже під час захисту Батьківщини.