Посилення роботи з дітьми в рамках пілотного проєкту

Дата: 16.05.2024 08:26

З 01 червня 2023 року в Житомирській, Львівській, Кіровоградській, Черкаській, Чернівецькій областях та місті Києві діє  пілотний проєкт щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, у практичну діяльність. Реалізація даного проєкту потребує спільних злагоджених дій державних служб та органів.

З метою покращення співпраці 15.05.2024 року працівники Коростенського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області взяли участь у спільній нараді представників служби у справах дітей, сектору ювенальної превенції органу поліції та центру соціальних служб. При обговорені були підняті питання індивідуального підходу до кожної дитини, що вчиняє злочини; методи роботи з такими дітьми та ефективні заходи превенції протиправних дій неповнолітніми  особами.

Є велике сподівання, що саме в комплексі спільних зусиль, буде отримано дійсно хороший, позитивний результат для покращення криміногенної ситуації у майбутньому.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області