Мінцифри: Якою буде сфера телеком в Україні до 2030 року?

Дата: 17.05.2024 08:21

Якою буде сфера телеком в Україні до 2030 року? Презентували стратегію розвитку електронних комунікацій

Вона визначає головні напрями розвитку телекому зараз та після війни. Стратегія зосереджується на двох основних напрямах — доступності сталого зв`язку та розвитку сфери електронних комунікацій як фундаменту економіки. Втілення стратегії допоможе у відновленні та розвитку сфери у воєнний та післявоєнний час. У фокусі:

удосконалення державної політики у сфері телеком

покращення послуг мобільного зв’язку та інтернету

інтеграція України до єдиної роумінгової зони з ЄС

Телеком — один із пріоритетних напрямів з початку створення Мінцифри. Одним з головних завдань зараз є забезпечення країни стабільним звʼязком. В умовах постійних обстрілів інфраструктури критично важливо розробити механізми, які допоможуть оперативно відновлювати звʼязок.

Також під час події Михайло Федоров та голова НКЕК Олександр Животовський підписали меморандум з директорами Київстар, Vodafone та Датагруп. Він передбачає посилення співпраці для відновлення та розвитку електронних комунікацій в Україні.

Хочете стати рушієм змін у сфері електронних комунікацій? Долучайтеся до громадських обговорень стратегії за посиланням — https://curly.click/r/bced. Після їх завершення стратегію передамо на затвердження Кабінету Міністрів України.