#плічопліч: У Житомирі завершився IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг»

Дата: 18.05.2024 19:39

Сьогодні у Житомирі завершився IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг», в якому школярі змагалися у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, черліденгу та спортивному орієнтуванні. Усі учасники продемонстрували неймовірну жагу до перемоги, наполегливість та витривалість.

У змаганнях з волейболу серед хлопців перемогла команда Овруцького ліцею імені А. Малишка, а серед дівчат – команда Ліцею № 27 м. Житомир.

У баскетболі першими стали хлопці з Ліцею № 3 м. Житомир, а серед дівчат перемогла команда Ліцею № 21 м. Житомир.

Команда хлопців з Ліцею № 2 м. Коростень здобула першість у футзалі. У змаганнях з черліденгу перше місце посіли юні спортсменки зі Звягельського ліцею № 11. Перемогу у спортивному орієнтуванні здобув Коростишівський ліцей № 5.

Вітаємо переможців з чудовими результатами. Ви неймовірні!