Коростень відзначає своє 1319-ліття

Дата: 25.05.2024 16:28

Сьогодні місто Коростень - древлянська столиця Іскоростень відзначає своє 1319-ліття.

У парку «Древлянський» відбулися урочисті заходи, наповнені радістю та гордістю за наш рідний край.

Організовано волонтерський ярмарок «Перемога для всіх одна!», де всі охочі долучилися до благодійних ініціатив. Також жителі міста мали можливість насолодитися виступами народного та естрадного оркестрів, дитячих танцювальних колективів, побачити виставку картин талановитих художників, відвідати майстер-класи та інші цікаві активності.

Начальник Коростенської РВА  Олег Рябой разом з міським головою міста Коростень Володимиром Москаленком, привітали містян та відзначили подяками батьків новонароджених діток, обдарованих випускників, переможців олімпіад та змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Завершенням святкової програми став фестиваль «Коростенський вальс-2024», який додав яскравих барв цьому особливому дню.

«Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив славетну історію Коростеня, збагачував його традиції, розбудовував та боронив від ворога. Усі досягнення, здобутки та надбання нашого міста – це результат щоденної праці, знань і талантів його мешканців», - зазначив начальник Коростенської РВА Олег Рябой.

Низький уклін та шана нашим землякам, які зараз боронять Україну та усім хто допомагає нашим Захисникам!

Зі святом, Коростень! Нехай місто процвітає, живе в мирі та благополуччі!

Разом до Перемоги!