Не буває чужих дітей

Дата: 03.06.2024 17:25

З нагоди Дня захисту дітей за ініціативи Коростенської РВА вихованці Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Віри,Надії,Любові» відвідали Київський зоопарк.

Зоопарк став чудовою можливістю для дітей прогулятися на свіжому повітрі та відчути справжній захват від вперше побачених диких тварин, від спостереження за їхнім життям і іграми. Крім розваг в зоопарку діти отримали інформацію про тваринний і рослинний світ.

Після цікавої екскурсії діти відвідали МакДональдз, де завершили день смаколиками та обмінялись враженнями.

«Вдячний нашим постійним партнерам за підтримку та допомогу в організації подорожі. Ваша підтримка робить дитинство яскравішим!», - зазначив начальник Коростенської РВА Олег Рябой.