Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коростенській районній військовій адміністрації

Дата: 14.06.2024 12:50

14 червня відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення  при Коростенській  районній військовій  адміністрації. Присутніми на засіданні були члени Координаційного центру підтримки цивільного населення  при  Коростенській  районній     військовій   адміністрації.

До засідання долучилися Лукашенко В.А. – заступник міського голови; Черниш Л.Д. – керівник ГО « Сузір’я Малин»; Пушкарьова К.В. – соціальний менеджер ГО « Сузір’я Малин».

На засіданні було розглянуто такі питання:

1. Про  стан реалізації експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості у Малинській територіальній громаді ГО «Сузір’я Малин».
  2. Про здійснення   моніторингу стану, облаштування, кількості мешканців і вільних ліжко-місць у місцях тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Коростенського району.

Основні питання, які винесені на порядок денний, обговорені учасниками Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коростенської РВА.