Працевлаштування – шлях до виправлення

Дата: 20.06.2024 15:40

Самореалізація людини і її працевлаштування це невід’ємні складові соціалізації. Коли людина працевлаштована, а особливо, коли отримує задоволення від роботи, вона розкривається, вона змінюється, вона готова вдосконалюватися.

При ресоціалізації засуджених та при роботі з ними спрямованій на недопущення вчинення повторних злочинів, важливе значення має саме забезпечення людини роботою.  Тому орган пробації постійно співпрацює з Коростенською філією Житомирського обласного центру зайнятості. Адже допомога і підтримка підоблікових – це пріоритет в діяльності Коростенського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області.

20.06.2024 відбулася робоча нарада за участю органу пробації та працівників Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості. Було обговорено  запити роботодавців Коростенщини, стан ринку праці на сьогодні та важливість офіційного працевлаштування.

Після завершення наради працівникам Коростенського РВ №1 було надано   буклети для підоблікових засуджених  з важливою інформацією щодо питань працевлаштування, що є актуальними на даний час.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області