Ментальне здоров’я - шлях до внутрішнього благополуччя

Дата: 20.06.2024 15:52

19.06.2024 року в м.Коростень проводився День ментального здоров’я. Здатність отримувати задоволення від життя – основна риса ментально здорової людини. Ментальне здоров’я – це стан рівноваги, який  є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні  аспекти. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку – психічне здоров’я кожного важливе для всього суспільства.

Працівники органу пробації прийняли участь у заходах в міському парку «Древлянський». Було відвідано ряд локацій та отримана інформація про те, як уникнути проблем зі своїм ментальним самопочуттям. Адже великою мірою стан людини залежить від низки факторів, зокрема, наскільки добре вона реалізує свої здібності, долає звичайні життєві труднощі, здатна протистояти стресам, продуктивно працювати і робити внесок у свою громаду. Наскільки людина може відчувати мир у собі і безпеку зовні.

Колектив Коростенського РВ №1 квінтесенцією почутої інформації виділив уважність та турботу до психоемоційного стану один одного вподальшому, тому що від цього залежить ефективність праці, атмосфера в колективі та зрештою здоров’я кожного працівника.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області