Медичний форум "Стратегія розвитку медичних послуг у Житомирському регіоні"

Дата: 02.07.2024 08:49

Звертаємося до всіх стейкхолдерів медичної галузі, представників місцевої влади, науковців, лікарів та всіх, хто цікавиться розвитком медичної сфери в Житомирському регіоні Запрошуємо вас взяти участь у нашому Медичному Форумі, який відбудеться 5.07.2024

На форумі ви матимете можливість:

- 📢 Дізнатися про Стратегію розвитку телемедицини в Україні від Керівника напряму з розвитку телемедицини ДП “Електронне здоров’я”. к.мед.н., доцента кафедри менеджменту охорони здоров'я інституту післядипломної освіти НМУ ім. О.О. Богомольця Вадима Терентюка.
- 💡 Обговорити концепцію дорожньої карти для Житомирської громади та активно працювати над розв'язанням актуальних питань в групах.
- 🎯 Дізнатися про інноваційний метод штучна кістка-Біоскло для нейтралізації інфекції після вогневибухового поранення, що допомагає уникнути ампутації.
- 🌍 Дізнатися про досвід Німеччини у сфері телемедицини від наших колег з благодійної організації Ротарі.
- 🏥 Ознайомитися з діяльністю благодійних організації  "Здорові" та  ЮНІСЕФ.

Медичний Форум стане ідеальною платформою для обміну досвідом, пошуку ресурсів, встановлення нових контактів та розробки спільних проектів, які сприятимуть розвитку медичної сфери в Житомирському регіоні.

Місце проведення: з міркувань безпеки буде повідомлено лише зареєстрованим учасникам
 Час початку реєстрації: 11:00
 Час початку форуму: 12:00

Не пропустіть цю унікальну можливість знайти партнерів та фінансування, бути частиною великого обговорення та внесення свого вкладу у розвиток медичної галузі!

Зареєструйтеся зараз та приєднуйтесь до нас- посилання на форму
 Організатор форуму Житомирська обласна адміністрація
Співорганізатори : Коростенська районна військова адміністрація, ГО НУО АЛЬЯНС СТІЙКОСТІ