Діти учасників бойових дій з Житомирщини повернулися з літнього табору в Естонії

Дата: 04.07.2024 08:24

2 липня 18 дітей загиблих військовослужбовців ЗСУ з Білокоровицької, Горщиківсьої, Лугинської, Овруцької, Олевської, Чоповицької територіальних громад  повернулися з літнього табору в Туксі (Естонія).

Метою цієї поїздки була участь українських дітей в освітніх та культурних заходах.

Хоч дорога булла тривалою та виснажливою, але всі приїхали радісні, дітей зустріли привітними посмішками.

В таборі українські діти були разом з естонськими однолітками.

Діти брали участь в  різноманітних заходах, змаганнях, конкурсах.

В ніч з 23 на 24 червня в Естонії традиційно відзначають Jaanipäev або Іванів день. Естонські діти розказали своїм гостям про традиції та звичаї свого народу.

Дуже символічно, 28 червня, в день конституції України - в таборі проводився – день України.

Діти представляли Житомирщину, декламуючи вірші та співаючи пісні. Проводили конкурс дітям Естонії «Хто найкраще повторить українську скоромовку». Заключним номером вечора був традійційний український народний танець «Гопак».

Естонськими партнерами організовано екскурсії до міста Таллінн  та в один із найдавніших міст Естонії – Гаапсалу.

Сонячна погода сприяла купанню в Балтійському морі. На заключній лінійці табору дітям вручили дипломи та листи подяки батькам. Від щирого серця дякуємо естонським друзям за теплий прийом дітей, за організацію виховної програми та незабутні враження.