Робота для позитивного результату

Дата: 25.07.2024 09:11

В Коростенському РВ №1 на обліку перебувають не лише особи, які досягли повноліття, але і ті, кому ще не виповнилося 18 років. Робота з даними особами потребує максимальної уваги та є специфічною і не легкою.

19.07.2024 року провідним інспектором органу пробації Юлією Клименко спільно з провідним фахівцем із соціальної роботи Коростенського міського центру соціальних служб Надією Прокофієвою та представником служби у справах дітей виконавчого комітету Коростенської міської ради Оксаною Стек на виконання індивідуально плану роботи із засудженим неповнолітнім підобліковим Коростенського РВ №1 з метою виявлення особливостей внутрішньо сімейних відносин, причин виникнення сімейних суперечностей та ефективної допомоги при їх вирішенні. Також було проведено сімейну конференцію з родиною неповнолітнього клієнта пробації.

Учасниками конференції було обговорено позитивні і негативні сторони взаємовідносин у родині та визначено стереотипи поведінки, що вже склалися. Фахівцем із соціальної роботи Коростенського МЦСС проведено оцінку визначення можливих соціальних потреб для врахування їх у подальшій індивідуальній роботі із засудженим.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області