На­ла­шту­ва­ння сце­на­рію Ді­я­.QR

Дата: 11.10.2024 11:27

Дія.QR — дозволяє отримувати копії цифрових документів на ваш e-mail у форматі pdf-файлів та p7s-файлів. Технічного налаштування не потребує.

Як створити Дія.QR:

- Авторизуйтеся на порталі Дія.

- У кабінеті громадянина натисніть на Бізнес — Мої статичні QR — створити відділення.

- Заповніть дані про відділення.

Важливо: уважно поставтеся до підтвердження вашої електронної адреси, тому що на неї надходитимуть електронні копії документів. Це ваша точка контакту з іншими користувачами Дії.

- Вкажіть назву послуги, для якої вам потрібна цифрова копія, та виберіть пакет документів, який хочете запитувати. За потреби можете додати ще одну послугу.

- Готово! Завантажуйте QR і встановлюйте в місцях контакту з вашими гостями чи клієнтами. Ви можете переглядати ваші QRи та за потреби змінювати їх у режимі онлайн. QR-код діятиме 365 днів. Після закінчення цього терміну потрібно згенерувати новий.

Створити унікальний QR-код можна тут.

Чому це безпечно?

- Партнер має приєднатися до публічної оферти, наклавши КЕП. Саме ця особа відповідатиме за обробку даних на боці партнера.

- Копія формується лише після дозволу користувача в застосунку.

-  Кожна цифрова копія документа містить інформацію про отримувача, його відділення та дату її формування.

- Партнер повинен відповідати вимогам законодавства про захист персональних даних.