Для України та українського народу немає нічого неможливого

Дата: 11.10.2024 18:30

Обʼєднавшись ми вистояли в перші місяці повномасштабної війни і продовжуємо захищати нашу незалежність. Україна згуртувала більшість країн світу навколо захисту світової демократії та принципів міжнародного права.

Наша держава подала заявку на членство в ЄС. Ми розпочали перемовини про вступ до європейської спільноти, що свідчить про наш незмінний європейський курс.

Українська армія – одна з найсильніших армій континенту. Ми довели світу, що готові й повинні бути членами НАТО.

Єднання – головна зброя української нації, яку неможливо підкорити та здолати. Наша держава протистоїть найбільшому світовому злу в сучасній історії.

Наші люди героїчно захищають незалежність і суверенітет країни для майбутніх поколінь.

Пишаємося кожним та кожною, хто щодня дня робить усе можливе й неможливе для наближення нашої спільної перемоги.