З робочим візитом начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой відвідав Коростенську філію Житомирського обласного центру зайнятості

Дата: 17.10.2024 08:53

Під час зустрічі з колективом філії обговорили ключові державні програми, спрямовані на підтримку населення, розвиток підприємництва та створення нових робочих місць.

Особливу увагу приділили грантовим програмам для ветеранів і членів їхніх сімей, а також програмі «Власна справа», що є доступною для всіх.

Співпраця районної військової адміністрації з органами місцевого самоврядування та центрами зайнятості в Коростенському районі націлена на підвищення обізнаності населення про переваги участі у державних програмах фінансової підтримки малого та середнього бізнесу.

Участь у цільових державних програмах дозволить отримати фінансування на відкриття власної справи та створення нових робочих місць.

Економічний розвиток території — є пріоритет!