Коростенська міська лікарня отримала медичне обладнання від італійської клініки «Fabia Mater»

Дата: 17.10.2024 14:51

Коростенська міська лікарня нещодавно отримала сучасне медичне обладнання для пологового відділення від італійської клініки «Fabia Mater». Це обладнання стане важливим інструментом для порятунку новонароджених та покращення умов медичної допомоги під час пологів.

Передача обладнання стала можливою завдяки тісній співпраці Житомирської обласної військової адміністрації, Київської торгово-промислової палати та партнерів з громадського сектору.

«Завдяки таким ініціативам ми можемо забезпечити наших лікарів і пацієнтів необхідним обладнанням, яке рятує життя. Ця допомога є вагомим внеском у розвиток медичної галузі на Житомирщині та підтримку здоров’я новонароджених», – зазначили в адміністрації лікарні.

Ця співпраця є черговим прикладом ефективної взаємодії між міжнародними партнерами, місцевою владою та громадськими організаціями, що сприяє покращенню якості медичних послуг у регіоні.