Український ветеранський фонд презентував путівник “Шлях ветерана” — практичний інструмент для ветеранів та їхніх родин

Дата: 22.10.2024 15:07

Ідея створити «Шлях ветерана» зʼявилася в результаті аналізу запитів військових, ветеранів та їхніх родичів, з якими вони звертаються на Гарячу лінію кризової підтримки Українського ветеранського фонду.

Посібник був упорядкований юристами Українського ветеранського фонду за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

У ньому зібрано покрокові алгоритми дій щодо звільнення з різних причин: за станом здоров’я, віком чи після повернення з полону. А також є відповіді на питання про оформлення виплат та отримання соціальних гарантій для військових і членів їхніх родин.

Окрім того, частину путівника складають алгоритми дій для сімей військових, які зникли безвісти чи потрапили в полон. А також рекомендації для родичів загиблих захисників щодо отримання пільг і соціальних виплат.

Друкований путівник «Шлях ветерана» буде доступний у всіх ТЦК та СП, а його pdf-версію можна завантажити на сайті Українського ветеранського фонду за посиланням: https://veteranfund.com.ua/wp-content/uploads/2024/10/SHliakh-veterana-druk.pdf

Нагадаємо що Міністерство оборони України планує у майбутньому запустити новий мобільний застосунок «Ветеран+». Він дозволить ветеранам скористатися електронними сервісами з отримання інформаційних довідок про послуги, пільги, працевлаштування і програми лояльності.