Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стій! Не чіпай! В Україні триває інформаційна кампанія з мінної безпеки «Помічай зміни». ВІДЕО

Дата: 06.01.2025 16:23
Кількість переглядів: 62

В Україні триває інформаційна кампанія «Помічай зміни», покликана підвищити обізнаність населення про небезпеку мін та інших вибухонебезпечних предметів.

Фото без опису

Кампанію реалізує BBC Media Action за технічної підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Ініціатива є частиною Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні, що фінансується урядом Японії.

Україна є найбільш замінованою країною у світі внаслідок повномасштабного вторгнення росії. За оцінками ДСНС, 26% території країни — 156 000 кв. км — потенційно забруднені мінами та несуть ризики для життя та здоровʼя громадян. 

Недостатня обізнаність про мінну безпеку часто коштує життя та заподіює непоправну шкоду здоров’ю українців. Мета кампанії — сприяти зменшенню кількості нещасних випадків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами.

Кампанія «Помічай зміни» привертає увагу громадськості до реальної небезпеки, з якою зіштовхуються українці в лісах, парках, садах і полях, а також на озерах і річках, на березі моря і на автошляхах. Усі ці місця стали зонами ризику внаслідок війни, а отже, українці мають помічати ці зміни. Матеріали кампанії інформують та нагадують про те, як діяти у разі виявлення підозрілих предметів: зупинитися, не чіпати, дзвонити 101.

Також у межах кампанії зʼявиться новий освітній серіал про мінну безпеку, що буде доступний для перегляду всім українцям на національній освітній платформі Дія.Освіта.

Попри те, що піротехнічні підрозділи ДСНС щоденно працюють над очищенням української землі від ворожої вибухівки, величезні площі на деокупованих та прифронтових територіях становлять серйозну загрозу для місцевого населення.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь