Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Діалог влади та бізнесу»: Як отримати максимальний прибуток в рослинництві в умовах посухи

Дата: 03.04.2025 16:34
Кількість переглядів: 47

03 квітня о 10:00 у рамках проєкту «Діалог влади та бізнесу» відбулося чергове засідання на тему: «Як отримати максимальний прибуток в рослинництві в умовах посухи».

Фото без опису

До нього долучився заступник начальника Житомирської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Лопушанський.

Під час заходу учасники розглянули низку важливих питань, зокрема:

  • найбільш прибуткові культури в умовах посухи та сучасні агротехнології. Системи грунтообробітку та живлення польових культур в умовах дефіциту вологи;
  • онлайн моніторинг погодних умов і дефіциту мінерального живлення сільгоспкультур;
  • як отримати фінансову допомогу за 1 годину на придбання оборотних засобів без банківських зволікань та застав.

Нагадаємо, що у Житомирі розпочала роботу регіональна офлайн та онлайн-платформа для комунікації бізнесу із представниками влади «Діалог влади та бізнесу», яка впроваджується в рамках роботи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Головна її мета  – забезпечення максимальної взаємодії між бізнес-середовищем та владою на всіх рівнях.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь