Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Коростенському районі активізовано заходи протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу: підбито підсумки за перший квартал 2025 року

Дата: 20.06.2025 11:00
Кількість переглядів: 231

19 червня під головуванням першої заступниці начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталії Остапченко відбулося засідання обласної координаційної ради з питань реагування на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Фото без опису

Участь у засіданні взяв заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Володимир Сивко. У межах наради було представлено аналіз епідеміологічної ситуації в області за результатами першого кварталу 2025 року. Особлива увага приділялася стану справ у Коростенському районі.

За інформацією, озвученою під час заходу, в Коростенському районі за перші три місяці 2025 року зареєстровано 16 нових випадків ВІЛ-інфекції та 25 випадків СНІДу. Такі показники вимагають посилення заходів профілактики, раннього виявлення захворювань та надання якісного медико-соціального супроводу пацієнтам.

Крім того, учасники наради обговорили впровадження інноваційних підходів у протидії поширенню ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, зокрема в частині міжвідомчої взаємодії та забезпечення доступу населення до сучасних діагностичних і лікувальних послуг.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь