Охорона здоров’я

04 Вересня, 2024 р., 12:54
На Житомирщині вже десятий місяць працюють мобільні медичні команди, які відновлюють доступ до медичних послуг для місцевого населення. За цей час консультаціями сімейного лікаря, вузьких спеціалістів та психолога охопили вже майже 2 тис. 700 осіб. Мобільні медичні команди (ММК) у вересні відвідають 6 населених пунктів у Словечанській, Олевській та Народицькій громадах.
04 Вересня, 2024 р., 12:10
АТ «Укрпошта» спільно з Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України запустили новий проєкт «Укрпошта.Аптека». Проєкт стартував на Донеччині та прикордонних районах Сумщини, а зараз розширюється на прифронтові райони Запоріжжя, Миколаївщини, Харківщини, Херсонщини, Чернігівщини та всю Сумщину.
04 Вересня, 2024 р., 11:58
Корисний календар — ваш незамінний помічник у плануванні здорового харчування відповідно до сезону. Вересень — ідеальний час для свіжих овочів, фруктів, горіхів та зернових. Цього місяця варто їсти: огірки, молоду кукурудзу, інжир, виноград, волоські гори.
30 Серпня, 2024 р., 09:54
Памʼятайте, у разі появи симптомів грипу, ГРВІ або COVID-19 важливо залишатися вдома, щоб убезпечити себе та оточуючих.
29 Серпня, 2024 р., 08:37
Для батьків забезпечення дітей найкращим харчуванням є пріоритетом. Один зі способів зробити це — включити в раціон органічні продукти, які мають численні переваги для здоров’я та збереження навколишнього середовища. Органічне сільське господарство сприяє підтримці екосистем і зменшує негативний вплив на планету.
28 Серпня, 2024 р., 16:13
Охорона материнства і дитинства є одним із пріоритетних напрямків. Тому незалежно від свого місця проживання і реєстрації, жінки при надії та породіллі можуть розраховувати на отримання якісних безоплатних послуг ведення вагітності та медичної допомоги при пологах.
28 Серпня, 2024 р., 16:12
Стреси, недосипання, негативні спогади, переїзди, втрата і розлука з близькими, кризові ситуації через війну впливають на психічне здоров’я. Все це часто супроводжує внутрішньо переміщених осіб. Зволікання із отриманням кваліфікованої допомоги погіршує психічне самопочуття та впливає на здоров’я безпосередньо.
15 Серпня, 2024 р., 08:36
Щоденний вибір продуктів харчування впливає на всі аспекти нашого життя. Від фізичної сили до когнітивних здібностей — правильне харчування є ключовим фактором для досягнення оптимального стану здоров’я та добробуту.
14 Серпня, 2024 р., 12:48
Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання? На новому місці проживання у вас народилася дитина? Саме в таких ситуаціях опиняються люди зі статусом вимушено переміщеної особи. Незалежно від місця проживання або реєстрації, вони можуть в повному обсязі отримувати медичну допомогу.
13 Серпня, 2024 р., 15:43
Щеплення проти дифтерії і правця належать до переліку тих, які людина має робити не лише в дитячому віці, але й періодично повторювати упродовж усього життя.