Пенсійний фонд

05 Січня, 2023 р., 12:08
Про це повідомляє ГУ Пенсійного фонду України у Житомирській області.
05 Грудня, 2022 р., 10:54
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області оголошує про роботу «прямої телефонної лінії» у грудні 2022 року.
24 Жовтня, 2022 р., 15:00
Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески (єдиний внесок) в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Наявність страхового стажу забезпечує отримання соціальних виплат таких, як: пенсійні виплати, лікарняні та інші.
10 Серпня, 2022 р., 11:42
Якісний підбір та створення належних умов праці персоналу, його соціальна захищеність – важлива складова успіху діяльності будь-якого підприємства, установи, організації та окремого роботодавця. Виплата заробітної плати «у конвертах» з боку роботодавців є грубим правопорушенням. Не можна отримувати гроші поза законом! Право працювати, нести своїм родинам добробут і спокій, отримувати соціальні гарантії має кожен громадянин, для цього кожному з нас потрібно мати гідну роботу, високу заробітну плату, забезпечену старість.
09 Липня, 2021 р., 11:12
З 1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі Закон 1584) в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.
15 Квітня, 2021 р., 08:16
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.
13 Квітня, 2021 р., 13:59
Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.
13 Квітня, 2021 р., 11:37
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.