Торгівля людьми – це жахливе порушення прав людини, яке залишає незгладимі рани на долях тисяч постраждалих. Щоб убезпечити громадян України від ризиків потрапляння в пастки торгівців людьми, Департамент міграційної поліції України спільно з міжнародною неурядовою організацією International Justice Mission розробили інформаційні буклети. У них міститься ключова інформація про ризики, способи уникнення небезпеки та контакти для отримання допомоги.
Офіс Омбудсмана розробив спеціальну брошуру, яка містить важливу інформацію про домашнє насильство, його основні види та прояви, а також шляхи отримання допомоги для постраждалих осіб.
У переддень Різдва, 24 грудня, у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені І. Кочерги відбулася прем’єра казкової фентезі-вистави «Обраний». Захід став особливим подарунком для дітей із соціально незахищених категорій, організованим Житомирською обласною військовою адміністрацією.
Сьогодні, 13 грудня, під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА Віктора Градівського відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.
Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.
Ризики потрапити у ситуацію торгівлі людьми завжди збільшуються через війни, стихійні лиха та інші кризи. Які ситуації можуть свідчити про ці ризики? Як діють злочинці? Що робити у таких ситуаціях, куди звертатись? Про все це - у соціальній рекламі "Торгівля людьми: пильнуй, помічай, реагуй” для телемарафону “Єдність", який розробив проєкт “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International Ltd., у співпраці з Міністерством соціальної політики України.