Здорова нація

04 Жовтня, 2022 р., 11:21
01-02 жовтня у місті Житомир, в акваторії міського Гідропарку, відбувся відкритий обласний турнір з плавання на відкритій воді «КУБОК Трьох річок» – 2022» серед спортсменів категорії «MASTERS».
20 Вересня, 2022 р., 16:04
У фізкультурно-оздоровчому комплексі «Динамо» та ФОК м. Житомира під егідою Асоціації футзалу України з 16 по 18 вересня проходили ігри чемпіонату України з футзалу серед ветеранів віком 40+, 50+ (команди вищої та першої ліги) та 60+.
08 Вересня, 2022 р., 11:15
Як інформує Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, з 01 по 04 вересня в Сегеді (Угорщина) проходив чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді.
08 Вересня, 2022 р., 11:06
На минулих вихідних веслувальники Федерації з веслування на човнах “Дракон” Житомирської області взяли участь у двох турнірах із веслування на човнах “Дракон”.