Логотип Diia Державний Герб України

Безбар’єрність

«Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, українські та міжнародні експерти. Посібник доступний за посиланням https://bf.in.ua.

Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування. Презентація відбулася в Міжнародний день загального доступу до інформації за участю журналістів і головних редакторів провідних українських медіа.

Презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності» Перша леді України Олена Зеленська.

ІНФОРМАЦІЯ

про результати проведення місцевими органами з питань містобудування

та архітектури обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення

і послуг для осіб з інвалідністю

по Коростенському району

Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності Коростенської районної державної адміністрації
(назва структурного підрозділу з питань містобудування та архітектури райдержадміністрації, виконавчого органу міської ради міста обласного значення, районної в місті (у разі її утворення) ради, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради територіальної громади)

Рік проведення моніторингу 2021 рік

Результати моніторингу

Загальна кількість об’єктів

Кількість об’єктів, що обстежено

Оцінка безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, відсотків

Примітка

безбар’єрні

частково безбар’єрні

бар’єрні

1.

Об’єкти, що обстежено

з них:

2.

Закладів охорони здоров’я

3.

Закладів освіти

4.

Районний суд

5.

Центрів надання адміністративних послуг

6.

Установ пенсійного фонду

Споруди цивільного захисту

8.

Структурні підрозділи з питань соц захисту населення по ТГ

Центри зайнятості

Залізничні вокзали, автостанції

11.

Інших об’єктів

Кількість осіб серед працюючих

З них

Пересуваються на кріслах колісних

з орушено зору

з порушенням слуху

мають інші порушення

Всього

Кількість осіб серед відвідувачів (клієнтів) тих, хто навчається з початку року

Громада

Усього

З них

Пересуваються на кріслах колісних

з порушеням зору

з порушенням слуху

мають інші порушення

Всього

27 Січня, 2023 р., 15:47
Сьогодні, 25 січня, за участі Першої леді Олени Зеленської презентовано «Альбом безбар’єрних рішень» – перший посібник, який допоможе нашим архітекторам, будівельникам та владі великих й маленьких населених пунктів у розбудові нової та відновленні зруйнованої ворогом інфраструктури.
25 Січня, 2023 р., 10:51
21 січня представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк разом з лідерами та головами громадських організацій осіб з інвалідністю Житомира відвідали Бердичівську територіальну громаду з метою підтримки громадських організацій осіб з інвалідністю.
11 Січня, 2023 р., 15:14
Як оформити пенсію онлайн і більше не стояти за нею у черзі? Як опанувати цифрові сервіси та завдяки ним зручно отримувати всі лікарські послуги?
27 Грудня, 2022 р., 11:34
Щоб допомогти людині, іноді її достатньо просто вислухати. Однак, слухати теж треба правильно. Особливо це важливо, якщо ви спілкуєтесь на відстані, наприклад, телефоном.
21 Грудня, 2022 р., 11:06
Як зареєструвати статус внутрішньо переміщеної особи? Відшкодувати зруйноване житло? Оформити інвалідність? Вийти на пенсію та оформити її? Знайти роботу?
17 Листопада, 2022 р., 16:13
Вже 9 місяців через вторгнення росії українці травмуються та страждають ментально. У ці часи є потреба навчитися підтримувати людей, знаходити необхідні слова і коректно з ними спілкуватися.
25 Жовтня, 2022 р., 16:51
Під час візиту до Німеччини перша леді України Олена Зеленська презентувала на Франкфуртському книжковому ярмарку  «Довідник безбар’єрності», а також взяла участь в інтерв’ю-дискусії на запрошення журналу Brigitte.
11 Жовтня, 2022 р., 16:52
Піклуватися про свій психологічний стан і надавати підтримку тим, хто поруч – зараз це нагальна потреба для всіх нас. Війна породжує потужний стрес, але проти нього також є зброя.
06 Жовтня, 2022 р., 08:51
Про це розповіли у ГО «Безбар’єрність». Так, учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів» книжковий онлайн-магазин  Yakaboo опублікував свіжі поради у своїй постійній рубриці #Книжковийпсихолог.