ЦПМСД Ушомирської сільської ради

05 Серпня, 2020 р., 15:22
Станом на сьогодні, 05 серпня, кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 в Україні зросла до 75 490 випадків, з яких – 1788 летальних. У Житомирській області підтверджено 2009 випадків, з яких 42 – за минулу добу.
17 Липня, 2020 р., 07:48
На цьому наголошує Центр громадського здоров’я України. Так, за інформацією центру, станом на 1 червня 2020 року лише 28,3% дітей річного віку отримали захист від кору, паротиту та краснухи (КПК). За розрахунками цьогорічної тенденції за 5 місяців, до кінця поточного року охоплення щепленнями сягне лише 67,9%, чого недостатньо для формування колективного імунітету — необхідних 95%.
19 Червня, 2020 р., 12:35
Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника головний лікар КНП "Коростенський районний центр ПМСД" Коростенської районної ради Наталка Бугайова з метою обслуговування населення Коростенського району за рахунок державного бюджету та співфінансування Ушомирської ОТГ отримала для медичного закладу новий сучасний службовий медичний автомобіль.
16 Червня, 2020 р., 09:02
Перша його ознака – спрага, що з'являється у разі втрати води в організмі. При нормальних життєвих умовах зневоднення легше уникнути, аніж відновлювати організм після дегідратації.
01 Червня, 2020 р., 13:14
Комунальне некомерційне підприємство "Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської районної ради щиро дякує за пітримку та розуміння потреб медичних працівників в умовах карантину, а також надання медичному закладу захисних поліпропіленових костюмів, масок та захисних окулярів ТОВ "Омелянівський кар’єр".
03 Травня, 2020 р., 08:19
У зв’язку із пандемією COVID-19 збільшилося навантаження на систему екстреної медичної допомоги. Крім викликів, пов’язаних із COVID-19, щодня надходять повідомлення про інші невідкладні ситуації.
24 Квітня, 2020 р., 13:10
Кір — інфекційна, гостра вірусна хвороба. Єдиним джерелом збудника інфекції є людина, яка захворіла. Сприйнятливість до кору надзвичайно висока. Захворіти можна у будь-якому віці.
22 Квітня, 2020 р., 13:39
Алгоритм поведінки для пацієнта
05 Березня, 2020 р., 08:27
В КНП «Коростенський районний центр ПМСД» Коростенської районної ради, з 3.02.2020року започатковано електронний прийом пацієнтів.