Консультації з громадськістю

29 Грудня, 2022 р., 16:25
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬЮ «БМ ГРАНІТ - У»
29 Листопада, 2022 р., 13:11
Відповідно до п.6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996, Коростенською районною державною адміністрацією Житомирською області (Коростенською районною військовою адміністрацією Житомирської області) підготовлено проєкт орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2023 рік та проєкт розпорядження, що оприлюднюється.
01 Листопада, 2022 р., 11:57
2 листопада Олександр Ткаченко та члени Експертної ради МКІП дадуть роз’яснення щодо ухвалених рішень та рекомендацій Ради стосовно очищення публічного простору від маркерів русифікації та тоталітаризму.
12 Серпня, 2022 р., 12:52
На вимогу виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» публікуємо оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності №20226169592).
01 Червня, 2022 р., 14:22
Виносимо на обговорення проєкт розпорядження начальника Коростенської районної військової адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації від 07 березня 2013 року № 66».