Коростенська ДПІ

06 Січня, 2022 р., 11:08
Коростенська ДПІ повідомляє, що декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, у період з 1 вересня 2021 року до 01.вересня 2022 року має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
06 Січня, 2022 р., 09:00
Коростенська ДПІ нагадує, що відповідно до п. 8 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази збору, таких ставок:
06 Січня, 2022 р., 08:08
Коростенська ДПІ нагадує, що ведення обліку товарних запасів, або іншого додаткового обліку для платників єдиного податку І групи законодавством не передбачено.
06 Січня, 2022 р., 07:57
Звертаємо увагу платників податків – фізичних осіб, що з 1 січня 2022 року вводиться в дію нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація), яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 783 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859», зареєстрованого в Мінюсті 28 грудня 2020 року за № 1295/35578 (далі – Наказ № 783).
22 Грудня, 2021 р., 14:38
Коростенська ДПІ інформує, що звільняються від сплати за себе єдиного внеску фізичні особи-підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, якщо вони:
22 Грудня, 2021 р., 14:21
Коростенська ДПІ інформує, що відповідно до Податкового кодексу України відомості, що містяться у відповідних одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його посадовими особами без письмової згоди декларанта, крім випадків, коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.
22 Грудня, 2021 р., 14:08
У приміщенні Центру обслуговування платників Коростенської  ДПІ податківці інформують платників про переваги електронних сервісів від ДПС, зокрема, про можливості «Електронного кабінету платника». Цей  безкоштовний сервіс працює цілодобово в режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв з використанням електронно-цифрового підпису будь якого акредитованого центру сертифікації ключів.
22 Грудня, 2021 р., 13:55
З 01.01.2022 року всі платники єдиного податку другої – четвертої груп при здійсненні господарської діяльності мають використовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО та/або ПРРО).
22 Грудня, 2021 р., 13:42
Законом України від 02 грудня 2021 року № 1932-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» внесено зміни до Закону України від 15 грудня 2020 року № 1082-Х «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (далі – Закон № 1082), а саме встановлено, що порядок надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка», її розмір та вимоги до суб'єктів затверджуються Кабінетом Міністрів України (п. 12 розділу «Прикінцеві положення» Закону № 1082).
16 Грудня, 2021 р., 12:42
Суб’єкти господарювання, які підпадають під дію Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» № 265/95-ВР та Податкового кодексу України та в яких виникає обов’язок застосовувати реєстратор розрахункових операцій та/або програмний реєстратор розрахункових операцій, можуть самостійно вибрати для здійснення розрахунків за товари /послуги використання РРО або ПРРО, залежно від власних потреб.