Коростенська ДПІ

23 Вересня, 2021 р., 11:53
Коростенська ДПІ ГУ ДПС  у Житомирській області нагадують роботодавцям, що Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації).
23 Вересня, 2021 р., 09:26
Коростенське управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляють, що механізм відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» визначено Порядком відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 68 (далі – Порядок).
23 Вересня, 2021 р., 09:12
Для сплати єдиного податку в органах Казначейства відкриті два рахунки – з кодами класифікації доходів бюджету 18050401 та 18050400. Постає запитання, на який рахунок ФОП має перераховувати кошти?
23 Вересня, 2021 р., 09:08
З 01.10.2019 введено нові рахунки для сплати ЄСВ. Відповідно, кошти, які можуть сплачувати платники ЄСВ на старі рахунки, казначейство не зараховує, тож необхідно переглянути актуальні рахунки. З  01.10.2019 вступають в дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті за стандартом IBAN (29 літерно-цифрових символів).
23 Вересня, 2021 р., 08:56
Президент підписав закони України № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг», які Верховна Рада ухвалила 20 вересня 2019 року.
16 Вересня, 2021 р., 20:21
Коростенська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській  області повідомляє, що право платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
16 Вересня, 2021 р., 20:18
21 липня 2021 року набрав чинності Закон від 15.06.2021 №539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету". Коростенська ДПІ підготувала підборку основних питань та відповідей  про нюанси цього закону.
09 Вересня, 2021 р., 09:36
Коростенська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що відповідно до п. 12 підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – Кодекс) у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, у встановлений цим підрозділом строк одноразова (спеціальна) добровільна декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені цим підрозділом державні гарантії та звільнення від відповідальності.
03 Вересня, 2021 р., 10:46
З 1 вересня 2021 року, громадяни мають можливість подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію. Декларування триватиме до 1 вересня 2022 року.