Логотип Diia Державний Герб України

Коростенська ДПІ

18 Серпня, 2021 р., 10:19
Коростенська ДПІ інформує про активи, які вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства, у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.
12 Серпня, 2021 р., 14:10
З 1 вересня 2021 року громадяни України матимуть право задекларувати активи, з яких не були сплачені податки, та таким чином легалізувати їх. Ця можливість надана нормами закону про проведення одноразового добровільного декларування.
12 Серпня, 2021 р., 11:18
Коростенська ДПІ інформує, що плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
11 Серпня, 2021 р., 19:31
Спеціальному декларуванню підлягають будь-які активи фізичної особи-декларанта, які були одержані (набуті) нею за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори та не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства до 1 січня 2021 року, а саме:
12 Липня, 2021 р., 14:48
Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Державної податкової служби України з використанням сучасних інформаційно - комунікаційних технологій.
30 Червня, 2021 р., 14:50
Вхід до особистого кабінету здійснюється за наявності безкоштовних ключів АЦСК ІДД ДПС або будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів.
10 Червня, 2021 р., 16:37
Коростенська ДПІ нагадує про переваги користування безкоштовним електронним сервісом Державної податкової служби України «Електронний кабінет платника» (ЕКП). Сервісом можна скористатись цілодобово як з персональних комп’ютерів, так і з смартпристроїв. Функціонування ЕКП дозволяє вирішувати чимало питань в органах ДПС дистанційно, не відвідуючи Центри обслуговування платників, що значно економить час та надає можливість уникнути черги.
08 Червня, 2021 р., 10:56
Коростенська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, у разі втрати або зіпсування документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків малолітньої особи (до 14 років), один з батьків (усиновитель, опікун, піклувальник) подає до контролюючого органу заяву про внесення змін до Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР, при цьому пред’являє документ, що посвідчує його особу, та свідоцтво про народження дитини.
30 Квітня, 2021 р., 11:33
  Коростенська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2020 року, завершується.