Культура, молодь та спорт

23 Квітня, 2021 р., 11:03
17 квітня 2021 року розпочалися районні змагання з футболу на Кубок ім. Гетьмана Вигівського. У змаганнях приймають участь 8 команд. Матчі-відповіді 1/4 фіналу змагань відбудуться 24-25 квітня 2021 року.
19 Квітня, 2021 р., 14:52
17 квітня 2021 року на  футбольних полях с.Новаки, с.Холосне, ТДВ “Коростенський щебзавод” відбулася  перша гра 1/4 фіналу з футболу на Кубок ім. Гетьмана Вигівського, в яких приймає участь 8 команд.
01 Квітня, 2021 р., 15:54
Житомирщина – мальовничий край, у якому є все, аби стати відомою туристичною атракцією. На території області знаходяться різноманітні природні об’єкти, історико-культурні комплекси, унікальні музеї, парки та заказники.
12 Березня, 2021 р., 09:49
Конкурс організовано Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації з метою популяризації творів видатної землячки, театрального, літературного та фотомистецтв, а також рекламації туристичного потенціалу Житомирщини у партнерстві з Житомирським обласним туристичним інформаційним центром.
23 Лютого, 2021 р., 12:43
Враховуючи посилення карантинних обмежень в місті Новограді-Волинському, в зв’язку з різким поширенням коронавірусної хвороби, та з метою турботи про здоров’я і життя жителів громади та запрошених гостей, змінено програму ювілейних заходів з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, які відбудуться 25 лютого 2021 року в місті Новограді-Волинському.
13 Січня, 2021 р., 11:27
Постановою визначається перелік найважливіших подій у суспільно-політичному житті України та ювілеїв видатних осіб, які у 2021 році повинні відзначатися на загальнодержавному рівні з метою консолідації та формування історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам’яті.
21 Грудня, 2020 р., 12:25
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 574/2020 «Про започаткування соціального проекту «Активні парки – локації здорової України».
09 Грудня, 2020 р., 11:17
Міністерство молоді та спорту забезпечує формування та реалізує державну політику в молодіжній сфері. Але що це означає? Який зміст вкладається в визначення «державна молодіжна політика»? На ці та інші запитання відповість новий проект «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика» (екосистема молодіжної політики).
17 Листопада, 2020 р., 09:58
Турніром з футболу на Кубок імені Гетьмана Вигівського завершився футбольний сезон 2020 року. В змаганнях брали участь ФК «Грозине», ФК «Новаки», ФК «Давидки», ФК «Бондарівка», ФК «Сокорики», ФК «Чигирі», ФК «Лугини». У фінальній частині змагань, які відбулися 14 листопада 2020 року на стадіоні «Локомотив» м. Коростеня зустрілись команди с. Грозине та с. Новаки.
28 Жовтня, 2020 р., 12:52
25 жовтня завершився чемпіонат Коростенського району з футболу 2020 року. Грамотами, кубками, медалями, грошовими преміями ГО «Федерація футболу Коростенського району» нагороджені команди-переможці чемпіонату: ФК «Ушомир» (ІІІ місце), ФК «Сокорики» (ІІ місце), ФК «Грозине» (І місце).