Книга пам’яті загиблих

10 Серпня, 2023 р., 10:38
Територіальна громада знову в скорботі: навідник 1 аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу 12 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону, солдат
08 Серпня, 2023 р., 12:30
І знову звістка, яка важким тягарем лягає на серце, розриває душу навпіл. Звістка, що назавжди лишиться в наші пам'яті.
08 Серпня, 2023 р., 09:15
З глибоким сумом повідомляємо про загибель нашого земляка, справжнього патріота України, мужнього, сміливого воїна однієї з військових частин ЗСУ, солдата родом з Іршанської територіальної громади Коростенського району Андрія Мороза.
31 Липня, 2023 р., 11:30
Гірка втрата, загибель ще одного воїна-захисника з міста Коростеня – 27 липня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області під час виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом батьківщини, загинув номер обслуги механізованого відділення, солдат, справжній патріот України – Юрій Миколайович Жабуровський, 1981 р.н.
28 Липня, 2023 р., 17:03
Війна увірвалась в наше мирне життя чорною хмарою. Вона принесла з собою біль, горе, сльози в родини загиблих захисників України, в кожне серце українців і в кожну нашу душу.
28 Липня, 2023 р., 17:01
Сумна звістка прийшла сьогодні в Коростенський район – від отриманих поранень у шпиталі помер воїн-захисник України з Олевської територіальної громади, справжній патріот України, який до останнього свого подиху був вірним військовій присязі, стрілець Збройних Сил України, старший солдат Сергій Володимирович Ронжин, 1991 р.н.
26 Липня, 2023 р., 18:43
На жаль, смерть підстерігає наших захисників і на більш-менш мирних територіях України.
26 Липня, 2023 р., 18:27
Малинщина знову прощатиметься з Героєм…
25 Липня, 2023 р., 20:44
Малинська територіальна громада, весь Коростенський район знову в жалобі – надійшло сповіщення про загибель земляка, сержанта, старшого стрільця механізованого взводу механізованої роти, жителя села Вишів – ПЕНЗЕНИКА В'ячеслава Васильовича, 1994 р.н.
24 Липня, 2023 р., 18:00
Трагічна звістка про загибель мужнього воїна, патріота України, її воїна-захисника надійшла сьогодні в село Коптівщина Овруцької громади Коростенського району.