Книга пам’яті загиблих

20 Липня, 2023 р., 16:28
Біда знову постукала в двері оселі родини захисника України з міста Малина Коростенського району.
19 Липня, 2023 р., 14:51
11 липня поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району Запорізької області в бою за Україну, її волю, незалежність та суверенітет загинув мужній воїн, справжній патріот своєї землі, військовослужбовець Збройних Сил України, солдат з міста Овруча - Дмитро Володимирович Чередько.
19 Липня, 2023 р., 14:42
16 липня під час штурмових дій ворога поблизу населеного пункту Залізнянське Бахмутського району, захищаючи волю та незалежність України, загинув житель смт Бучмани Коростенського району стрілець-помічник гранатометника, головний сержант ЗСУ, справжній патріот України 1979 р.н. Сергій Степанович Яковенко з м. Олевська Коростенського району.
17 Липня, 2023 р., 19:23
З важким серцем повідомляю про загибель воїна-захисника, справжнього патріота, сина України, стрільця-помічника гранатометника, солдата, Василя Михайловича Марченка, 27.11.1991 року народження (с. Квітневе, Чоповицької громади, Коростенського району).
16 Липня, 2023 р., 11:36
12 липня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу м. Кремінна Луганської області в результаті прямого попадання ворожого артилерійського боєприпасу загинув інструктор навчального взводу навчальної роти навчального батальйону однієї із військових частин ЗСУ, старший солдат, коростенець Владислав Вікторович Костенко, 1993 р.н.
16 Липня, 2023 р., 11:18
7 липня 2023 року поблизу населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області внаслідок штурмових дій з боку противника під час виконання службових обов'язків загинув водій-електрик механізованого батальйону, солдат, житель села Красносілка Коростенського району В'ячеслав Васильович Дубіна, 1965 р.н.
13 Липня, 2023 р., 20:14
Коли на небо йдуть воїни, захисники, на землі від туги і болю стискаються серця тих, за кого вони загинули, хто їх любив і вірив у їх повернення з війни живими і неушкодженими.
13 Липня, 2023 р., 16:13
Нестерпний, глибокий біль знову проймає наші серця… Мужньо виконавши свій військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області 07.07.2023 р. загинув сержант Збройних Сил України, мужній воїн, захисник, патріот своєї землі з Чоповицької громади Коростенського району – Вадим Сергійович Прокопенко, 24.08.1984 р.н.
13 Липня, 2023 р., 12:36
Біль, смуток, розпач… Надійшла чергова страшна звістка про смерть воїна, захисника, нашого земляка…
08 Липня, 2023 р., 12:27
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини.