Загальні збори громадян Стремигородської сільської ради

Дата: 14.02.2020 17:00

14 лютого в Стремигородській сільській раді відбулись загальні збори громадян сіл Стремигород, Майданівка, Болярка та Діброва, участь в яких також взяли голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, його заступник Артем Майданик та депутат Житомирської обласної ради Ірина Костюшко. В залі також були присутні депутат Коростенської районної ради Майя Клименко та депутати сільської ради.

На порядок денний було винесено чотири питання:

• Звіт сільського голови Наталії Смолянюк про роботу за 2019 рік.
  • Про добровільне об’єднання громади.
  • Про благоустрій населених пунктів сільської ради.
  • Про протипожежну безпеку на території сільської ради та заборону випалювання сухої рослинності.

В ході розгляду кожного пункту порядку денного у жителів сільської ради виникали запитання, чіткі відповіді, на які давали керівники району, депутат обласної ради та сільський голова. Серед таких питань звучали: нестача питної води в населених пунктах, житлові питання, виплати соціальних допомог, майбутнє об’єднання в рамках реформи децентралізації з містом Коростенем, вартості оренди земельних паїв, функціонування місцевої футбольної команди та окремі питання громадян.

Всі запити громадян були зафіксовані спеціалістом зі звернень райдержадміністрації та взяті під особистий контроль Юрія Тарасюка.

«На сьогоднішній день ми маємо чимало проблем в районі. В першу чергу – це нестача питної води. – Відзначив голова Коростенської райдержадміністрації. – Саме тому ми запроваджуємо зараз програму яка має на меті встановлення майже в кожному селі свердловини глибиною близько 200 м аби кожен охочий міг набрати чистої води для споживання».

Нагадаємо, що нещодавно Юрій Тарасюк зустрічався з жителями Ходаківської сільської ради, де було розпочато запровадження такої програми. Жителів було запевнено, що Артезіанській свердловині в Ходаківській сільській раді бути!

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.