Представники благодійного фонду "Люмос" знову завітали на Коростенщину

Дата: 22.05.2020 18:29

Сьогодні з робочою поїздкою до Коростенської районної державної адміністрації завітали представники благодійного фонду "Люмос" Наталія Шигонська, Олександр Янков та директор Житомирського обласного центру соціальних служб Ганна Антіпова.

За участі голови адміністрації Юрія Тарасюка, заступника голови адміністрації Артема Майданика, начальника служби у справах дітей адміністрації Олени Онищук, начальника відділу із соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служби Тетяни Демчук, представників благодійного фонду "Люмос" було проведено нараду.

Основним питанням, що розглядось на нараді було проживання дітей в сім'ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Також цього дня було відвідано сім'ї, яки перебувають у складних життєвих обставинах. Благодійним фондом "Люмос" було надано допомогу сім'ям, діти з яких реінтегровані з інституційних закладів в біологічну сім'ю.

Нагадаємо, що вперше експерти Фонду Lumos побували на Коростенщині в лютому 2020 року.