Коростенський районний центр соціальних служб повідомляє. 11.06.2020

Дата: 11.06.2020 16:29

Коростенським районним центром соціальних служб було отримано продуктові та гігієнічні набори для 11 сімей, які надійшли в Житомирську область від української діаспори в Канаді з метою підтримки сімей, діти з яких повернулися з інтернатних закладів, та потребують допомоги продуктовими наборами, засобами гігієни.

Протягом 10-11 червня продуктові та гігієнічні набори передані 11 сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах, в які повернулися діти з інтернатних закладів.

До передачі допомоги особисто долучився голова Коростенської райдержаадміністрації Юрій Тарасюк.

Сільські голови, секретарі сільських рад Коростенського району повідомлені про отримання сім’ями допомоги, адже є необхідність контролю за використанням наборами за призначенням.

Соціальну роботу з сім’ями проведено з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм карантину.

Коростенський районний центр соціальних служб ще раз щиро дякує всім причетним до цієї благородної справи.