Центр соціальних служб повідомляє: жителі сіл Берестовець та Ходаки отримали гуманітарну допомогу

Дата: 03.07.2020 15:56

Сьогодні  за сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, громадської організації «Вітер Надії та Любові», Коростенського районного центру соціальних служб в особі директора Любові Барановської жителі сіл Берестовець та Ходаки отримали гуманітарну допомогу, люб’язно надану жителям Коростенського району норвезькою благодійною місією «Віра. Надія. Любов».

Раніше ми вже повідомляли, що таку ж допомогу отримали жителі сіл Мединівка та Ходаки.

Супроводжуючи гуманітарний вантаж сьогодні, голова Коростенської районної державної адміністрації разом зі своїм заступником Артемом Майдаником також передали на місцеві ФАПи дезінфектори та одноразові маски від  ГО «Вітер Надії та Любові».

В ході поїздки Юрій Тарасюк поспілкувався з жителями району на гострі проблемні для них теми, а директор центру соціальних служб вкотре наголосила на важливості дотримання правил запобігання зараженню інфекцією СОVID-19.