Жителям Кожухівської сільської ради надано гуманітарну допомогу

Дата: 05.08.2020 12:05

Сьогодні директором Коростенського районного Центру соціальних служб Любов’ю Барановською було надано гуманітарну допомогу жителям Кожухівської сільської ради. Дана гуманітарна допомогу була отримана за сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка від норвезької благодійної місії «Віра. Надія. Любов».

Співпраця благодійної місії «Віра. Надія Любов» з Коростенською районною державною адміністрацією триває вже досить тривалий час. Нещодавно ми повідомляли про те, що гуманітарний вантаж у вигляді одягу, взуття, речей домашнього вжитку отримали жителі сіл Берестовець та Ходаки, Мединівка, Сарновичі, Холосне, Нивки та Злобичі.

Днями Юрій Тарасюк зустрівся з директором благодійної місії ТНК «Віра. Надія. Любов» Відаром Аксельсеном (Норвегія), подякував йому за підтримку соціально незахищених жителів району та надання такої важливої для них гуманітарної допомоги.

Зазначимо, що надання Центром соціальних служб гуманітарної допомоги жителям району продовжується.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації