Новий навчальний рік 2020-2021 в Коростенському районі розпочато!

Дата: 01.09.2020 15:39

Сьогодні розпочали роботу всі 18 закладів загальної середньої освіти Коростенського району, в яких навчаються 1311 учнів. З 13 закладів дошкільної освіти розпочали роботу 9.

Не розпочали роботу Васьковицький, Михайлівський, Бехівський та Холосненський ДНЗ, відповідно до рішення сільських рад, у зв'язку з великою захворюваністю на СOVID.

Зауважимо, що заклади освіти працюватимуть у звичайному режимі, але в умовах епідемії коронавірусу потрібно дбати про здоров’я дітей та вчителів і безпечний освітній простір.

Для цього в школах та садочках району постійно проводяться відповідні заходи: дезинфекція приміщень, контроль та температурний скринінг вчителів і обслуговуючого персоналу, інше.

В Коростенському районі вони стали можливими завдяки відповідальному ставленню до проблеми освітян, а також роботі Коростенської районної державної адміністрації. Особлива вдячність за підтримку та розуміння благодійній місії  Village Church, яка наперередоні Дня знань передала всім навчальним закладам району безконтактні термометри та засоби дезинфекції.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації