Новорічне свято для всіх дітей великого Коростенського району!

Дата: 29.12.2020 11:29

Напередодні новорічних та різдвяних свят голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк та голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська опікуються тим, щоб свято увійшло в кожну домівку соціально незахищених верств населення великого Коростенського району.

Так, 28 грудня Юрій Тарасюк спільно з головою Овруцької РДА Артемом Майдаником завітали із солодкими новорічними подарунками до дітей з родин, що опинились в складних життєвих обставинах, Овруцького та Олевського районів.

В свою чергу Юлія Гаєвська спільно зі своєю заступницею Оленою Харченко привітали солодощами малюків Лугинського та Малинського районів.

Окрім того очільники району мали змогу познайомитись з умовами проживання дітей та поспілкуватись з батьками щодо подальшої підтримки таких сімей.

Як ми повідомляли раніше, діти пільгових категорій Коростенського району отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації