Віталій Бунечко представив голову Коростенської районної державної адміністрації

Дата: 18.02.2021 13:02

Розпорядженням Президента України від 12 лютого 2021 року №54/2021-рп головою Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області призначено ТАРАСЮКА Юрія Володимировича.

18 лютого в приміщенні Коростенської районної ради відбулося офіційне представлення голови районної державної адміністрації.

Представити очільника укрупненого Коростенського району приїхав голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко та його заступник Юрій Оханський.

Представлення відбувалося за участю запрошених голів територіальних громад, районних державних адміністрацій, що увійшли до укрупненого Коростенського району, депутатів Коростенської районної ради, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, установ та організацій, громадськості, духовенства, журналістів.

Відзначимо, що Юрій Тарасюк займав посаду голови Коростенської районної державної адміністрації більше року. За цей період часу було зроблено чимало. Як відзначили сьогодні голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голови територіальних громад району - Людмила Мала та Володимир Москаленко, Юрій Тарасюк зарекомендував себе як людина відповідальна, порядна, креативна, сучасна, мудра.

Присутні привітали Юрія Тарасюка та побажали всього найкращого на посаді голови райдержадміністрації укрупненого Коростенського району, до якого, нагадаємо увійшли Коростенський, Малинський, Народицький, Овруцький, Олевський та Лугинський райони, 13 територіальних громад.