18 квітня - День пам’яток історії та культури та Міжнародний день пам’яток та історичних місць

Дата: 18.04.2021 09:33

Пам’ятки історії та культури України за своєю суттю є надзвичайно різноманітними, адже держава практично стала колискою Русі і стиком культур східних і західних слов’ян. Україна вмістила на своїй території масу історичних і архітектурних пам’яток.

День пам’яток історії та культури відзначається в Україні, згідно з Указом Президента № 1062/99 від 23 серпня 1999 року, щорічно 18 квітня.

В свою чергу Міжнародний день пам’яток та історичних місць встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.

Готуючись до сьогоднішнього дня, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної держаної адміністрації в співпраці з територіальними громадами Коростенського району підготував цикл матеріалів про пам’ятки історії та культури, які на сьогоднішній день є окрасою наших міст, селищ та сіл, є нашим надбанням та історично важливими магнітами для всіх, хто прагне знати історію своєї країни та розвивати це прагнення в інших.

Ознайомитись з ними ви зможете на нашому сайті Коростенської РДА в рубриці "Культура, молодь та спорт" ⇒ вкладка "Історія та культура: пам`ятки Коростенського району".

Додаткові статті можна знайти також в рубриці "Коростенський район":

Коростенщина туристична

Малинщина туристична