В громадах Коростенського району пройшли заходи до Дня захисту дітей

Дата: 02.06.2021 13:30

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Водночас це свято і для тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Цьогоріч кожна громада Коростенського району самостійно проводила святкові заходи, до участі в яких долучилися спеціалісти служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації.

Ними було організовано адресну доставку солодких подарунків для певних підоблікових категорій дітей.

Також цього дня за ініціативи голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка було організовано дитяче свято ддя родин, які створили ДБСТ - Ніни Антонюк (м. Коростень) та Олени і Артема Луцикеєвих (с. Поліське).

Висловлюємо щиру подяку директору ТДВ "КОРОСТЕНСЬКИЙ ЩЕБЗАВОД" Павлу Савінському за надані кошти, які були використані для придбання солодощів дітям району.

Всі ми родом з дитинства! Всіх зі святом!