27 Лютого, 2024 р., 11:15
Увага! Підривні роботи!
20 Лютого, 2024 р., 12:58
Для пересування та проведення робіт під час дії комендантської години на території Коростенського району необхідно оформити нові перепустки. У зв’язку з чим інформація доводиться до відома керівників усіх підприємств, установ та організацій про термінове оформлення нових перепусток для своїх співробітників, яким, через виробничу необхідність потрібно пересуватися по Коростенському району під час воєнного стану, комендантської години.
13 Лютого, 2024 р., 12:33
Доводимо до відома, що ТОВ «Гранрозробка» на земельній ділянці (кар’єр)
08 Лютого, 2024 р., 10:02
06 Лютого, 2024 р., 11:14
Доводимо до відома ПрАТ «Бехівський спеціалізований кар’єр», що розробляє Бехівське родовище гранітів в Коростенському районі Житомирської області проводить планові вибухи, які відбудуться 07.02.2024 р.
02 Лютого, 2024 р., 10:58
Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». Понад півтора року ми живемо в умовах повномасштабної війни. Всі українці з різних областей та з-за кордону об’єдналися задля допомоги один одному в боротьбі зі спільним ворогом.
02 Лютого, 2024 р., 09:55
В рамках благодійної акції «Подаруй книгу військовому» відділ з питань ветеранської політики Коростенської районної державної адміністрації проводить збір книг для підтримки військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію в закладах охорони здоров’я Коростенського району.
31 Січня, 2024 р., 12:33
Організаційний комітет по підготовці та проведення районного конкурсу малюнків «Ментальне здоров’я – очима підлітків» прийняв рішення продовжити строк прийняття робіт до 15.00 год. 12 лютого 2024 року, в зв’язку з переходом частин навчальних закладів Коростенського району на дистанційну форму навчання та за проханням територіальних громад.
31 Січня, 2024 р., 09:35
Повідомлення про проведення вибухових робіт на території, Ушомирської, Горщиківської, Коростенської територіальних громад.