09 Жовтня, 2023 р., 16:42
ЗАПРОШУЄМО житомирян та гостей міста на інтерактивний вуличний івент «Стежка ментального здоров’я» за участю представників і психологів ДСНС, ГУНП, ПАКТ, Юнісеф, амбасадорки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Дар’ї Квиткової.
29 Вересня, 2023 р., 08:36
Виклики, перед якими сьогодні постає українське суспільство потребують ефективних та зважених рішень як з боку держави так і зі сторони бізнес спільноти, адже саме взаємодія та співпраця влади та бізнесу, науки та промислових підприємств надасть можливість для розбудови економічного  розвитку України, сприятимуть створенню інвестиційного клімату країни та зростання добробуту громадян нашої держави.
25 Вересня, 2023 р., 10:41
 На підприємстві заплановано проведення вибухових робіт на Бехівському родовищі гранодіоритів ТОВ "Бехівський гранітний кар'єр " орієнтовним об'ємом 22000 м3 гірничної маси,що знаходиться за адресою : Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Бехи.
20 Вересня, 2023 р., 16:15
Повідомляємо про проведення вибухових робіт на ПрАТ "Бехівський спеціалізований кар'єр",які відбудуться 21.09.2023 року.
20 Вересня, 2023 р., 09:26
Доводимо до відома громадян, які проживають на території Ушомирської, Горщиківської, Коростенської територіальних громад, інформацію про те, що в період з 18.09.2023 по 22.09.2023 року будуть проводитись вибухові роботи в кар’єрі ПрАТ «ТНК «Граніт» ТОВ «Омелянівський кар’єр», що знаходиться в Коростенському родовищі, на ділянці Коростень-Щорсівка.
19 Вересня, 2023 р., 14:01
З 1 вересня 2023 року у Житомирській області змінився оператор з розподілу природного газу – ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд ГАЗМЕРЕЖІ) https://grmu.com.ua/.
14 Вересня, 2023 р., 16:48
Пропонуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт імені Олександра Яременка "Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики".