Охорона здоров’я

18 Липня, 2024 р., 11:47
Сказ – це невиліковна та смертельна хвороба, яка може уразити будь-якого домашнього улюбленця. Ця небезпечна хвороба поширюється як серед тварин, так і серед людей, і є надзвичайно серйозною загрозою для здоров’я. Зараження може відбутися через укус, подряпину, мікроушкодження шкіри або потрапляння зараженої слини на слизові оболонки.
16 Липня, 2024 р., 15:22
У спекотні дні дуже важливо підтримувати водний баланс, адже від цього залежить наше самопочуття та здоров’я. Тож що пити, аби найкраще втамувати спрагу? Розглянемо найефективніші та найкорисніші напої для цього.
09 Липня, 2024 р., 16:08
Про це розповіла координаторка мобільних медичних команд (ММК) Житомирської області Анастасія Батирєва. Зокрема, допомогу отримали жителі Народицької, Словечанської та Олевської громад.  Пацієнти звертаються як за медичною допомогою, так і психологічною, а кількість нових пацієнтів зростає з кожним новим візитом ММК до громад.
09 Липня, 2024 р., 10:20
В Україні офіційно можна стати посмертним донором органів. Для цього за життя потрібно написати відповідну згоду. Із січня 2024 року трансплантація органів та кісткового мозку фінансується Національною службою здоров’я України (НСЗУ) в межах Програми медичних гарантій. Держава забезпечує як лабораторний, так і післяопераційний супровід пацієнтів. Куди звертатись, щоб стати донором – дивіться в інфографіці.
05 Липня, 2024 р., 16:57
Сьогодні в місті Коростень за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації, Коростенської районної військової адміністрації, Коростенської міської ради та громадської організації «НУО «Альянс стійкості» відбувся медичний форум «Стратегія розвитку медичних послуг у Житомирському регіоні».
05 Липня, 2024 р., 15:44
Сьогодні, 05 липня, перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко долучилася до Медичного Форуму у м.Коростень, який відбувся за сприяння ГО НУО “Альянс стійкості” в особі Ольги Грищук.
03 Липня, 2024 р., 16:37
Вода – основа життя, адже людський організм на 75% складається з неї. Вона виконує ключові функції у нашому організмі: переміщує поживні речовини та виводить токсини з організму, а також регулює температуру тіла, особливо в спеку. Тому чиста вода без домішок має бути головним напоєм кожного дня.
26 Червня, 2024 р., 08:31
Начальник Коростенської РВА Олег Рябой разом із першою заступницею начальника Житомирської ОВА Наталією Остапченко та головою Коростенської громади Володимиром Москаленком проведено огляд ходу виконання будівельних робіт у «Коростенській центральній міській лікарні Коростенської міської ради».
24 Червня, 2024 р., 16:38
В умовах воєнного стану пацієнти можуть отримати 47 препаратів інсуліну в аптеці безоплатно за електронним або паперовим рецептом.
14 Червня, 2024 р., 14:33
Сьогодні, 14 червня, відзначається Всесвітній день донора крові.