Охорона здоров’я

29 Листопада, 2021 р., 08:33
Коронавірусна хвороба COVID-19 впливає на організм людини з різних сторін. І хоча у першу чергу йдеться про вплив на дихальні шляхи, серцево-судинна система також перебуває під прицілом COVID-19.
19 Листопада, 2021 р., 08:28
Починаючи з червня 2021 року, за даними Фонду соціального страхування України, було прийнято на оплату понад півмільйона електронних листків непрацездатності на загальну суму, що перевищує 1 млрд грн.
15 Листопада, 2021 р., 09:27
Грип та коронавірусна хвороба COVID-19 небезпечні тяжким перебігом, ускладненнями та ризиком померти. Людина із будь-якою із цих хвороб навіть у легкій формі може інфікувати інших.
15 Листопада, 2021 р., 09:24
12 листопада світ відзначив Всесвітній день боротьби з пневмонією, привертаючи увагу до цього небезпечного захворювання. До появи антибіотиків запалення легень становило серйозну загрозу життю пацієнтів. Наразі ситуація кардинально інша, проте для подолання хвороби важливі вчасно поставлений діагноз і правильно призначене лікування. Адже чим раніше хворий починає боротьбу з недугою, тим вищі його шанси на швидке одужання.
08 Листопада, 2021 р., 13:18
У яких випадках людина має право викликати “швидку”? Як швидко бригада має приїхати? Які випадки належать до категорії “екстрених”? Відповіді на ці питання – у Правилах виклику бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, затверджених відповідним Наказом МОЗ та Нормативах прибуття “швидкої”, визначених Постановою Кабінету Міністрів.
03 Листопада, 2021 р., 12:15
Міністерство охорони здоров’я вітає ухвалення Парламентом на позачерговому засіданні важливих законодавчих актів, що стосуються сфери охорони здоров’я. Частина з них направлена на боротьбу із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.
29 Жовтня, 2021 р., 11:43
Міністерство охорони здоров’я України направило до управлінь охорони здоров’я Київській міській та обласним державним адміністраціям роз’яснення щодо застосування переліку медичних протипоказань та застережень до вакцинації проти COVID-19. Слід зауважити, що основні рекомендації вже неодноразово розглядалися і приймалися відповідними рішеннями, але наразі є уточненими, оновленими та мають відповідний термін дії.
27 Жовтня, 2021 р., 12:05
Діагностика і лікування онкологічних хвороб входять до Програми медичних гарантій та є безоплатними для пацієнтів. Такі вартісні методи діагностики, як МРТ і КТ, — у пакеті хіміотерапевтичного лікування.
19 Жовтня, 2021 р., 13:55
Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.
18 Жовтня, 2021 р., 09:54
Комп’ютерна томографія (КТ) – метод рентгенівського сканування, за якого пучок рентгенівського променю проходить через тканини людського тіла в різних напрямках. Фактично КТ дає змогу визначити стан будь-якого органу людини. У випадку із коронавірусною хворобою COVID-19 йдеться про КТ органів грудної клітини.