Охорона здоров’я

30 Березня, 2021 р., 13:33
До тарифу Програми медичних гарантій-21 застосовуватимуться коефіцієнти, залежно від складності медичної допомоги. Про це інформує Національна служба здоров’я України.
29 Березня, 2021 р., 15:48
25 березня в КНП "Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомогти отримали програмно-апаратний комплекс для телемедичного консультування IDIS2GO". Його вартість - 104 тис грн.
23 Лютого, 2021 р., 12:11
Аналізи, які потрібні для діагностики та визначення схеми лікування, є складовою медичних послуг. Відповідно вони входять у пакети медичних послуг, які пацієнти можуть отримати безоплатно. Окремого пакету з аналізами немає, більшість з них передбачені у інших пакетах, наприклад, пакеті безоплатної медичної допомоги на первинці, в пакеті амбулаторної допомоги та інших.
11 Лютого, 2021 р., 13:49
Згідно з Висновками з дослідження Глобального тягаря захворювань, у 2019 році у світі новоутворення спричинили смерть понад 10 млн людей та склали 17,83% від загальної кількості смертей.
09 Лютого, 2021 р., 11:09
У січні 2021 року в Україні офіційно зареєстровано 1 001 новий випадок ВІЛ-інфекції, у 313 пацієнтів діагностовано СНІД, а 158 людей померли від СНІДу.
04 Лютого, 2021 р., 12:29
Всесвітній день боротьби проти раку проголошений «Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями» – Міжнародним союзом проти раку або UICC і що відзначається щорічно 4 лютого. Мета цього дня в усьому світі – це підвищення обізнаності людей про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна домогтися гарних результатів, а в деяких випадках і повного одужання.
03 Лютого, 2021 р., 10:05
У 2020 році кожен другий дорослий не зробив необхідного щеплення від дифтерії. Так само вкрай низький рівень вакцинації дітей 6 років — лише 59,7%.
16 Січня, 2021 р., 08:00
За ініціативою Міністерства охорони здоров’я України уряд вніс зміни до переліку лікарських засобів, вартість яких повністю або частково відшкодовується за Програмою “Доступні ліки”, додавши 3 нових препарати. Про це заявила під час ранкового брифінгу перша заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як.
01 Грудня, 2020 р., 13:36
1 грудня 2019 року відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства.
22 Жовтня, 2020 р., 11:48
Будь-яка людина, у якої погіршується стан здоров’я, має мати доступ до належного лікування без ризику потрапити у фінансову скруту. Так працює принцип універсального медичного охоплення. Його важливою складовою є Програма медичних гарантій - перелік послуг, які пацієнт може отримати безоплатно. Програма дає людині, яка потребує лікування, фінансову точку опори.