Пункти незламності

30 Листопада, 2022 р., 11:09
На території Народицької громади створено та вже діють Пункти Незламності, де кожна людина може знайти підтримку у разі тривалого відключення енергії. Такі пункти знаходяться за адресами:
29 Листопада, 2022 р., 12:42
До відома жителів та гостей Чоповицької громади! «Пункти Незламності» розпочинають роботу у разі тривалої відсутності електропостачання (від 24 годин).
29 Листопада, 2022 р., 12:40
На сайті https://nezlamnist.gov.ua/  внесені зміни до мапи Пунктів Незламності.
28 Листопада, 2022 р., 12:05
Також аналогічні обстеження будуть здійсненні в таких же пунктах на території Гладковицької та Словечанської територіальних громад.
28 Листопада, 2022 р., 11:30
У зв'язку з необхідністю доступу до основних послуг, які допоможуть нам усім пережити цей непростий період, розгорнуто Пункти Незламності. Вони вже працюють в Олевську.
27 Листопада, 2022 р., 16:32
Незламні україночки у нашому Пункті Незламності в Ірпені.
26 Листопада, 2022 р., 18:51
Станом на вечір 26 листопада ДСНС розгорнуто 979 Пунктів Незламності. Всього з початку функціонування, з 18 листопада, у Пунктах Незламності надано допомогу вже понад 67 тис. 400 особам, з них в мобільних пунктах на базі наметів понад 57 тис. 250 особам.
25 Листопада, 2022 р., 17:50
За 9 місяців війни Україна неодноразово продемонструвала всьому світу здатність долати надскладні виклики. З цього тижня в наше життя увійшли Пункти Незламності.
25 Листопада, 2022 р., 09:05
Свою роботу розпочав «Пункт незламності» по вулиці Волонтерська, 4-А. Тут ви зможете зігрітися, випити теплого чаю, для вас знайдуть ліки першої необхідності, зарядити свої мобільні пристрої, а для дітей знайдеться куточок з іграшками.
23 Листопада, 2022 р., 11:43
План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти Незламності стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.