Пункти незламності

03 Січня, 2023 р., 09:20
Так, 01 січня, послугами Пунктів Незламності на території Житомирської області скористалося 550 осіб.
22 Грудня, 2022 р., 14:42
Наразі в населених пунктах по всій Україні розгорнуто «Пункти незламності» трьох категорій: Організовані місцевою владою та ДСНС. У цих пунктах є генератор, тепло, інтернет, чай/кава, аптечка.
21 Грудня, 2022 р., 13:00
«Пункти незламності» стають порятунком для сотень тисяч українців у цих надскладних умовах після російських ударів по енергоінфраструктурі.
13 Грудня, 2022 р., 09:10
Щоб забезпечити жителів громад найнеобхіднішим в екстреній ситуації, в Житомирській області розгорнуто близько 330 Пунктів Незламності.
09 Грудня, 2022 р., 09:19
Якщо зникло світло, тепло або зв’язок в області працюють цілодобово Пункти Незламності,  які є острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності.
06 Грудня, 2022 р., 14:50
Зима прийшла за календарем і ворог дуже сподівається використати зиму проти нас: зробити зимовий холод і труднощі частиною свого терору. Ми українці сильна нація, незламна і ми маємо зробити все щоб витримати цю зиму, яка нас в цьому році перевірить на витривалість та згуртованість.
02 Грудня, 2022 р., 22:04
02 Грудня, 2022 р., 17:01
Враховуючи ситуацію із можливою тривалою відсутністю електропостачання, лісівники ДП «Олевський лісгосп АПК» на території садиб лісництв обладнали місця, де місцеве населення зможе зігрітися, «підживити» гаджети, скористатися безкоштовною мережею wi-fi.
02 Грудня, 2022 р., 15:52
До Вашої уваги пропонуємо оновлений перелік Пунктів Незламності, які діють у нашій громаді. У разі тривалого відключення електропостачання тут Ви зможете отримати найнеобхідніші послуги. На даний час пункти дооснащуються засобами першої необхідності.
30 Листопада, 2022 р., 16:54
Тут є електрика, тепло, інтернет та альтернативне живлення. Також бажаючі можуть зігрітися та випити гарячого чаю чи кави, підзарядити ґаджети та ліхтарики.